Gniazdka i włączniki- wygoda i styl MOWION by Kanlux!

MOWION by Kanlux to gwarancja jakości i bezpieczeństwo użytkowania. Dostępne różne wzory i style pozwolą na dopasowanie nie tylko do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika, ale również do wystroju wnętrza. Gniazdka elektryczne i łączniki są projektowane z dbałością o każdy szczegół zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. W ofercie MOWION by Kanlux znajdziesz ekonomiczną serię LOGI, ambitną linię DOMO, szczelny osprzęt TEKNO oraz przygotowane z myślą o biurach rozwiązania BIURO.

Wybór odpowiedniego gniazdka elektrycznego to z pozoru prosta sprawa, lecz warto przed zakupem przeanalizować kilka istotnych kwestii, które mogą mieć bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Twojego osprzętu elektrycznego w niedalekiej przyszłości. Seria MOWION by Kanlux to połączenie gwarancji bezpieczeństwa, estetyki oraz szerokiej gamy produktowej, abyś mógł w pełni spersonalizować swój zakup, zgodnie z Twoimi potrzebami oraz wymaganiami.

Co charakteryzuje gniazdka i włączniki z serii MOWION?

Aby ułatwić wybór, sklep Kanlux24 podzielił serię MOWION na cztery podkategorie, które zawierają certyfikowane oraz spełniające wszelkie standardy gniazdka elektryczne, oraz włączniki. Wśród nich możemy wyróżnić ekonomiczne produkty "Logi", które w domowych warunkach sprawdzą się doskonale, z kolei jeśli potrzebujesz niezwykle trwałego osprzętu, który będzie często eksploatowany, to zdecydowanie Twoją uwagę powinny zwrócić produkty z serii "Domo". 

Jeśli potrzebujesz zamontować gniazdo elektryczne lub włącznik w miejscu narażonym na niesprzyjające warunki atmosferyczne, lub wiesz, że będzie narażone na zalanie lub przedostanie się zanieczyszczeń, to znakomitym rozwiązaniem, sprawdzającym się w najtrudniejszych warunkach są produkty z serii "Tekno". W ostatniej serii "Biuro" znajdziesz produkty idealnie dopasowane pod przestrzenie biurowe, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością oraz posiadają niezwykle przydatne udogodnienia. 

Na jakie czynniki warto zwrócić uwagę podczas zakupu gniazdka?

Przed zakupem upewnij się, że rodzaj gniazdka będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Sprzęt, jaki zamierzasz podłączyć do gniazdka, odgrywa również ważną rolę, szczególnie w przypadku urządzeń, które charakteryzują się dużym poborem mocy. W takim przypadku należy zakupić gniazdo elektryczne z uziemieniem. W przypadku wyboru włączników, jeżeli podejrzewamy, że może być narażone na działanie warunków atmosferycznych, dla dobra całej instalacji oraz bezpieczeństwa użytkowników, należy wybrać takie, które posiadają klasę wodoszczelności. Takie rozwiązanie zazwyczaj będzie najlepsze dla oświetlenia zewnętrznego

Jeśli jednym z domowników jest dziecko, to swoją uwagę powinieneś skierować na gniazdka posiadające mechanizmy bezpieczeństwa, takie jak zatyczki, zabezpieczenie przed przeciążeniem lub zabezpieczenie przed zwarciem. Te funkcje pozwolą na uniknięcie wielu wypadków oraz uszkodzeń. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najistotniejsze, dlatego przy wyborze gniazdek elektrycznych zawsze warto skonsultować zakup z osobą posiadającą wiedzę w temacie osprzętu elektrycznego.

Włączniki i gniazdka