MERGE ADJ-O Czujnik ruchu 360st. 800W do sufitów podwieszanych

25,30 zł

KANLUX

MERGE ADJ-O Czujnik ruchu         Więcej szczegółów

W magazynie jest więcej niż 300 szt. Towar możemy wysłać w 1-3 dni

23451

5905339234513

MERGE ADJ-O

Czujnik ruchu


Kod Kanlux: 23451Informacje o produkcie

  • wykonane z tworzywa sztucznego
  • biały
  • maksymalny zasieg wykrywania ruchu wynoszacy 5m
  • maksymalny horyzontalny kat działania czujnika ruchu wynoszacy 360°
  • maksymalny wertykalny kat działania czujnika ruchu wynoszacy 120°
  • mozliwość regulacji czasu świecenia od 10s do 15min
  • mozliwość ustawienia poziomu natężenia oświetlenia otoczenia, przy którym urzadzenie pracuje

 

Parametry techniczne

zasilanie 230-240V częstotliwość znamionowa 50/60Hz druga klasa ochronności do zastosowania wewnątrz zgodność z normami europejskimi dopuszczenie montażu na powierzchniach normalnie palnych
 

Czujnik ruchu to wygodne rozwiązanie stosowane w technice oświetlenia. Są bezobsługowe w użyciu i praktyczne, pozwalają włączyć inne urządzenia kiedy wykryją ruch w swoim „polu widzenia”.

Oferta naszych detektorów ruchu zostaje powiększona o cztery innowacyjne modele: ALER MINI-W, MERGE ADJ-O, MERGE MW-L I ZONA FLAT-W. 

ALER MINI-W to niewielki pasywny czujnik podczerwieni o efektownym wyglądzie. Jego horyzontalny kąt działania wynosi 140°, a wertykalny 45°. Dzięki łatwej regulacji mechanicznej (pion 45°, poziom 90°) jego działanie można dostosować do swoich potrzeb. Wysoka klasa szczelności IP44 sprawia, że czujnik ten można montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych.  

MERGE ADJ-O to innowacyjny czujnik ruchu wykorzystujący promieniowanie podczerwone w celu wykrycia ruchu do montażu podtynkowego. Posiada wygodne uchwyty umożliwiające łatwe i bezpieczne montowanie w sufitach podwieszanych. Dogodnością jest prosty dostęp do nastaw czasu załączenia odbiornika i czułości natężenia światła (bez potrzeby demontażu).  

MERGE MW-L  to mikrofalowy czujnik ruchu montowany do puszki o średnicy 60mm. Cechuje go wysoka częstotliwość pracy i bardzo dobra detekcja ruchu. Czujnik wyposażony jest w nastawy czasu załączenia odbiornika, czułości natężenia światła i zasięgu.

Kolejną zaleta tego czujnika jest przycisk AUTO, ON, OFF, gdzie: AUTO powoduje włączenie czujnika, ON włącza odbiornik który jest podłączony do czujnika, OFF wyłącza/odłącza odbiornik. 

ZONA FLAT-W to super płaski czujnik podczerwieni przystosowany do montażu sufitowego. Czujnik świetnie sprawdzi się w takich pomieszczeniach jak: klatki schodowe, korytarze, szatnie, toalety. 

Nasze nowe czujniki ruchu znajdą swoje zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej, domach prywatnych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest instalacja alarmowa.