PRODIM GU10-7,5W-WW Żarówka ściemnialna z diodami LED 7,5W - 530lm

20,70 zł

KANLUX

PRODIM GU10-7,5W-WW Lampa z diodami LED     Więcej szczegółów

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Wyślij

24660

5905339246608

CIEPŁA

7,5W

GU10

Tak

Nie

Nie

530 lm

Brak produktu w magazynie!

PRODIM GU10-7,5W-WW

Żarówka ściemnialna z diodami LED

Kod Kanlux: 24660 - WW ciepłobiała


Informacje o produkcie

  • źródło wykorzystuje diody LED SMD
  • trzonek GU10
  • barwa światła - WW ciepłobiała
  • kąt świecenia 120º

 

Parametry techniczne

zasilanie 220-240V zródło światła led SMD moc 7,5W ważone roczne zużycie energii w kWh/1000h trzonek GU10 Ilość cykli włącz/wyłącz Można stosować ze ściemniaczem zgodność z normami europejskimi

Wprowadzamy do naszej oferty nową generację źródeł światła o nazwie PRODIM, które są harmonijnym połączeniem nowoczesnej technologii, atrakcyjnego wyglądu, najwyższej funkcjonalności i energooszczędności, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów świetlnych.

PRODIM to model źródła z możliwością regulacji strumienia świetlnego, współpracujący z dostępnymi na rynku ściemniaczami. Dzięki temu możemy cieszyć się oszczędnościami z powodu użycia technologii LED jak i sterować natężeniem oświetlenia dostosowując je do własnych potrzeb.

Zastosowane w źródłach PRODIM innowacyjne diody SMD są ułożone blisko siebie i dają nam wrażenie technologii wyglądającej jak COB. Diody zastosowane w tych źródłach odznaczają się wysoką trwałością wynoszącą 25000 godzin co pozwala na ich eksploatację przez wiele lat. Bezpośredni wpływ na wydłużenie żywotności tych produktów ma także ich aluminiowa obudowa, która bardzo dobrze odprowadza ciepło generowane przez diody. 

Dodatkową zaletą lamp PRODIM jest ich kąt świecenia - wynoszący 120 lub 60 stopni - umożliwiający punktowe lub szerokokątne, intensywne doświetlenie wybranej powierzchni. Zastosowanie specjalnej soczewki zapewnia efekt świecenia zbliżony do tradycyjnego halogenu

Jest to pierwsza rodzina źródeł światła w naszej ofercie z trzyletnią gwarancją.